Nasıl yardımcı olabiliriz?
Kurumsal

Güveninizle büyüyoruz...

Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi köklü bir firmanın online satış mağazası olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Fazla geç kalmadan geniş marka ve ürün yelpazesine sahip, uygun fiyat ve ödeme koşulları, daha hızlı kaliteli ve iyi hizmet verebilmek adına online satış mağazamızı siz değerli müşterilerimizin hizmetine ve beğenisine sunduk.

Her zaman en uygun fiyat, en kaliteli ürün ve en hızlı hizmet politikasıyla siz değerli müşterilerimizin de başta ilgisi ve duyduğu güven duygusu ile yolumuza hedeflerimizden sapmadan en sağlam ve hızlı şekilde devam etmekteyiz.

Mağazamızda kendini tüm dünya üzerinde ve ülkemizde ispatlamış olan markaların ürünlerini en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile ve en hızlı şekilde temin edebilme imkânına sahip olabileceksiniz.

Mağazamız perakende tüketicinin yanı sıra istenildiği takdirde büyük inşaat projelerine de gerek hızlı ürün temini gerekse uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmet edilebilmektedir.

Blog sayfamızdan sizlere sektörümüzle ve markalar ile ilgili yenilikleri, son güncel konuları ve konusunda uzmanlaşmış isimlerin önerilerini paylaşacak, almayı düşündüğünüz ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız.

Talepte bulunmanız halinde konusunda uzman inşaat mühendisleri ve mimarlar tarafından uygulama ve tasarım hizmeti verilebilecektir.

Banyoistanbul inşaat sektöründeki en eski ve köklü firmalardan biri olan Bahar Yapı Malzemeleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi iştirakidir.

Banyoistanbul ailesi olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olup her zaman içinde bu şekilde devam edecektir.

Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Banyoistanbul Yapı Malzemeleri İnşaat Endüstrisi Limited Şirketi.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR