Nasıl yardımcı olabiliriz?
İade Koşulları

Ürün İadesi İle İlgili Bilgilendirme

Siparişinizin size ulaştığı tarihi takip eden 7 gün içerisinde iade etmek istediğiniz ürünü aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir. Üründe herhangi bir kusur bulunması durumunda ise, ürünü teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Lütfen unutmayın ki, sitemizdeki ürünler kampanya döneminde sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan, değişim yapılamamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürünün paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olmalıdır. İade edilen ürünler depomuza ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir ve iade bedeli kredi kartınıza iade edilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizin kartınızda görünmesi birkaç gün sürebilir.


İade Adresi;

Banyoistanbul Yapı Malzemeleri İnşaat Endüstrisi Limited Şirketi

Fulya Mahallesi, Vefa Deresi Sokak No:25/A Şişli / İstanbul


İade Süresi:

Banyoistanbul.com üyelerinin "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 7 gündür.


Kargo Ücreti:

İade talebiyle gönderdiğiniz ürünlerin kargo masrafları size aittir. Ancak, ürün hatalı veya arızalı ise Yurtiçi Kargo ile "Karşı Ödemeli" olarak gönderebilirsiniz.


İade Ödemesi:

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra iade işlemi gerçekleştirilir ve iade tutarı kredi kartınıza yatırılır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizin kartınıza yansıması birkaç gün sürebilir.


Kusurlu Ürünler:

Ürünü iade süresi içinde göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak stoklarda bulunması durumunda değişim yapılacaktır. Ürün tedarikçi firmada stokta bulunmazsa, siparişiniz iptal edilir ve para iadesi yapılır.


Taksitli İadeler:

Taksitli olarak satın aldığınız ürüne ait bedel tamamıyla iade edilir ancak bankanızın işlem süreci nedeniyle iade taksitli olarak kartınıza yansıtılabilir.

Bu bilgilendirme metni doğrultusunda iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer başka bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR