CREAVİT VT145 Vitroya Köşe Lavabo 45 cm
CREAVİT VT145 Vitroya Köşe Lavabo 45 cm
CREAVİT VT145 Vitroya Köşe Lavabo 45 cm

CREAVİT VT145 Vitroya Köşe Lavabo 45 cm (VT145)

Marka : Creavit
İndirim Oranı : %30 İndirim
KDV Dahil : ₺2.947,42
İndirimli : ₺1.719,33  + KDV
KDV Dahil : ₺2.063,19

60'lı yıllarda çıktığı bu yolda ürün gamını her geçen gün genişleten Creavit'in Zonguldak'ta bulunan 2 üretim üssü; teknoloji, kalite ve kapasite bakımından sektörünün en önemli tesisleri arasında bulunuyor.

80 bin metrekare büyüklüğündeki Devrek Üretim Tesisi mobilya, armatür, iç takımlar, gömme rezervuar ve klozet kapaklarının üretimini yaparken vitrifiye seramik ve sağlık gereçleri üretimi yapan Gökçebey Üretim Tesisi ise tam 200 bin metrekare alana kurulu. Bu da onu tek merkeze kurulu en büyük 3 tesisten biri yapıyor.

Çanakçılar Şirketler Grubu ve Creavit'in önemli vazgeçilmezi üretimdeki kalite anlayışı. Bu anlayışından vazgeçmediğini de kalite belgeleri ile ve Seramik sağlık gereçlerinde tüketicisine sunduğu 12 yıl garantili ürünleri ile kanıtlamış durumda. Kalitesi, insana ve çevreye verdiği önem nedeni ile almaya hak kazandığı belgeleri bulunmakta.

İleriye dönük düşünen Creavit, ürünlerinin her birinin uzun ömürlü, dayanıklı, fonksiyonel, estetik ve çevreye duyarlı olmasına dikkat etmektedir. Bu nedenle, üretim sürecinde ve pazarlama aşamasında müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir sistem takip etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR