Banyo | Mimari | Dekorasyon | Püf Noktaları | Öneriler |
 
 SON YAZILAR
 

Banyolarda Yaz Havası Creavit Fresh Banyo Mobilyası
20.8.2012  
Banyo modasının öncüsü Creavit’ten; tazeleyen, yenileyen, zindelik veren, hayat dolu banyolar için yepyeni bir banyo mobilyası geliyor. Yazın bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle banyo keyfinize keyif katacak “Creavit Fresh Banyo Mobilyası”, her yeni güne enerji dolu, taptaze bir başlangıç vaat ediyor. Güneşle suyun yenileyici enerjisinden ilham alan Fresh Banyo Mobilyası ile yazın keyfi banyolarda çıkıyor.

Çocuklara Özel Banyolar İçin
Banyoistanbul 10.4.2010  
Her şey çocuklarımız için. Çünkü onlar hem bizim hem de insanlığın gelecekteki umudu. Onlara kalbimizde, hayatımızda, evimizde kocaman yerler açıyoruz. Peki ya banyolarımızda? Neyse ki Creavit’in Çocuk Takımı var ve bu takım, çocuklar için ideal!

Temizliğin İmzası, Creavit Beyazı
Banyoistanbul 10.4.2010  
Vitrifiyelerin beyazlığı, Creavit’te yeniden yorumlanıyor. Banyo modasının öncülüğünü yapan Creavit, düşlediğiniz tertemiz banyolar için ışıl ışıl ürünler üretiyor. Lavabo, klozet ve bidelerde hayat bulan “Creavit Beyazı” ile yıllardır banyolar beyazın en sıcak haliyle parıldıyor.

Creavit Bull ile Yeni Yılda Banyolar Yeniden Doğuyor
Banyoistanbul 10.4.2010  
Çağlar boyunca yeniden doğuşun, dönüşümün ve verimliliğin sembolü olan boğa figüründen ilham alınarak tasarlanan Creavit Bull Banyo Takımı 2013 yılı banyoları için beğeniye sunuluyor. İsmi gibi maskülen, iddialı ve sıra dışı tasarımıyla öne çıkan Creavit Bull Banyo Takımı; lavabo ve klozet görselliğini fonksiyonellikle zenginleştirilerek banyolarınızın havasını değiştiriyor.

Ayaklarınızı Yerden Kesen Klozetler
Banyoistanbul 10.4.2010  
Fark yaratan tasarımlarıyla banyo modasının öncülüğünü yapan Creavit, yenilikçi ürünleriyle evlerinizin şıklığını tamamlıyor. Markanın zengin ürün yelpazesi arasında yer alan “Asma Klozetler”, son yıllarda modern banyoların vazgeçilmezleri arasında sayılıyor.

Creavit Ankastre Fotoselli Pisuar’ın Dokunulmazlığı Var!
Banyoistanbul 10.4.2010  
Fark yaratan tasarımlarıyla banyo modasının öncülüğünü yapan Creavit, banyolarda yarattığı akılcı çözümlerle öne çıkıyor. Markanın yeni ürünü “Creavit Ankastre Fotoselli Pisuar”, harekete duyarlı sensörü sayesinde gereksiz su israfına son verirken, hijyeni korumaya da yardımcı oluyor.
1 2 >>
 
 
Blog Hakkında
Banyonuza Özel Tüm Markalar , banyoistanbul.com 'da...
 
Sosyal Medya
 
İletişim

0212 267 20 03 -04

 

Gayrettepe Mah. Pazar Sokak No:20A
Gayrettepe / Beşiktaş / İstanbul / Türkiye

 
info@banyoistanbul.com